EcoSnow – wosk w proszku

33,99 

Ecosnow

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Wosk EcoSnow

EcoSnow wosk w proszku

 

Sproszkowany wosk do świec, który wygląda jak śnieg!

EcoSnow to mieszanka w pełni rafinowanego wosku mineralnego i naturalnego, opracowana specjalnie dla hobbystów zajmujących się świecznictwem. Wosk ten jest idealny dla tych, którym podoba się pomysł robienia świec, ale nie mają czasu na długie procesy lub nie chcą inwestować w specjalistyczny sprzęt.

Z tym woskiem możesz natychmiast zrobić świece. Wszystko, co musisz zrobić, to nabrać wosk do wybranego pojemnika, dodać knot i gotowe! Jest to samotopliwy wosk, co oznacza, że po zgaszeniu płomienia można po prostu usunąć stopiony wosk i ponownie użyć pozostałego proszku.

Możesz używać go w wielu różnych pojemnikach, od szklanych o minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie, po zabytkowe puszki i doniczki z recyklingu. Idealny do tworzenia niestandardowych elementów pasujących do każdego wystroju wnętrza. Pojemnik musi być niepalny, a więc szklany, metalowy lub ceramiczny. Upewnij się, że knot jest ustawiony z dala od boków pojemnika. Naczynia muszą mieć co najmniej 8 cm szerokości, aby uniknąć przyklejania się wosku do boków. Ecosnow można stosować z różnymi knotami w zależności od wielkości pojemników.

Ecosnow to fantastyczna opcja na dekoracje, świece ślubne i imprezy. Używaj przez żądany czas palenia, a następnie zbierz pozostały proszek gotowy do ponownego użycia. Ecosnow zawsze wygląda świeżo i nie pozostawia nieestetycznych resztek wosku w pojemnikach.

Cechy:

  • wyprodukowany w Wielkiej Brytanii
  • wosk przeznaczony do świec w pojemnikach
  • odcień biały
  • nie dymi, nie kopci podczas spalania
  • Punkt krzepnięcia: ~ 54°C

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych