Zapach do świec Dzika Wiśnia

4,99 

Zapach do świec o zapachu Dzikiej Wiśni 🍒

SKU: Wild cherry Kategoria: Tagi: , , , , , ,

Opis

Zapach do świec Dzika Wiśnia

Zapach do świec Dzika Wiśnia

Jak używać zapachów?

W procesie produkcji świec najważniejszą rolę odgrywa temperatura wosku. Podczas dolewania zapachów do roztopionego wosku w topielniku musimy uważać na odpowiednią ciepłotę, ponieważ jeśli dolejemy do zbyt rozgrzanego, olejek może nam wyparować, a w zbyt zimnym wylewać się podczas spalania, tworząc nieładny efekt. Dlatego warto się zaopatrzyć w termometr szpilkowy.

Olejki dodajemy do wosku sojowego o temperaturze ok ok 55 – 60°C. Następnie bardzo wolno, delikatnie mieszamy. To ważne, aby olejek się nie ulotnił.

Zapach do świec Dzika Wiśnia stosuje się w proporcji 8-12% do użytego wosku (80 – 120 ml na 1 kg), w zależności od tego, jak intensywna ma być świeca;. Im więcej – tym intensywniejszy zapach. . Nie należy jednak z tym przesadzać, ponieważ przy dużej ilości może zaszkodzić, jeśli będziemy bezpośrednio wdychać. Oprócz tego, zapach może powodować mętnienie oraz zmianę konsystencji, dlatego zalecamy zrobić próbę, aby uzyskać pożądany efekt.

Nuty Głowy: Wiśnia

Nuty Serca: Czarna Wiśnia

Nuty Bazy: Słodka wiśnia

 

Bezpieczeństwo:

– Zapachy są przeznaczone tylko i wyłącznie do produkcji świec, należy je łączyć jedynie z woskiem, parafiną, stearyną, żelem. Nie nadaje się do innych zastosowań.

– Przechowywać z dala od dzieci

– Powinno się unikać kontaktu ze skórą, ponieważ może spowodować podrażnienia. Szczególnie wrażliwe osoby powinny używać rękawic lub/i okularów ochronnych.

 

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Zapach

Dzika Wiśnia

EAN

1097

Może spodoba się również…