Topielnik do wosku sojowego 35L

999,00 Darmowa dostawa!

Topielnik do wosku sojowego 35L

topielnik

Opis

Topielnik jest wyposażony w solidną pokrywę uszczelniającą, która zapobiega przelewaniu się wosku i zapewnia dobrą izolację. Ponadto zatrzaskowa konstrukcja pokrywy ułatwia otwieranie i zamykanie.

Przycisk kontroli temperatury tego topielnika do wosku może precyzyjnie kontrolować temperaturę i może regulować poziom temperatury w zakresie temperatur 30-110 stopni Celsjusza, aby zaspokoić potrzeby innej produkcji wosku. Posiada przełącznik jednoprzyciskowy, wygodne pokrętło regulacji temperatury i uchwyty zapobiegające oparzeniom zaprojektowane po obu stronach, dzięki czemu jest idealny dla profesjonalistów i osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę ze świeczkami.

Ten topielnik do wosku ma termostat u podstawy, gdy ciecz osiągnie ustawioną temperaturę, automatycznie przejdzie w stan wstrzymania, aby zapobiec zestaleniu się płynnego wosku. Gdy temperatura cieczy jest niższa niż ustawiona temperatura, topielnik automatycznie nagrzeje się do ustawionej temperatury.

Bardzo ważne jest mieszanie wosku żeby go nie przegrzać, termostat jest na dole warnika więc wosk u góry może mieć wyższą temperaturę. 

Kolor: Czarny
Materiał: Stal nierdzewna
Pojemność: 35 l
Moc znamionowa: 1800W
Napięcie znamiono2e: 220 V ~ 240 V.
Częstotliwość znamionowa: 50 Hz ~ 60 Hz
Waga brutto: 7 kg

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg
Wymiary 37 × 37 × 54 cm